TRADICIÓN

TANEČNÍ KURZY

Naučte se tančit s těmi nejlepšími!

Jednotliví členové skupiny TRADICIÓN mají za sebou mnohaleté zkušenosti, nejen z latinskoamerických tanců, ale i z Afro dance, moderního, společenského či klasického tance a světových Salsa kongresů, o které se s vámi rádi podělí ve svých tanečních kurzech.

SALSA, BRAZILSKÁ SAMBA, ARGENTINSKÉ TANGO, REGGAETON, AFRO-LATIN STYLE, BACHATA, MERENGUE aj.

Dejte volnost svému temperamentu a ukažte, co vše ve Vás je. Na zábavných lekcích, v příjemné atmosféře, Vás provedeme základními kroky až po náročnější krokové variace oblíbených latinskoamerických tanců.

Zapojte se do mnohamilionové komunity lidí na celém světe, kteří již objevili krásu tance jako univerzálního komunikačního prostředku bez ohledu na to, čím jste, odkud jste, nebo kolik Vám je let.


  • zkušení lektoři ze zahraničí
  • individuální přístup
  • inspirující prostory pro výuku ve studiu taneční skupiny TRADICIÓN
  • slevové akce pro páry i jednotlivce
  • dárkové poukazy
  • soukromé lekce
FAQ – Nejčastější otázky a odpovědi

1. Musím mít partnera/partnerku?

Páry jsou samozřejmě vítány. Přihlásit se ale můžete i bez partnera a s tanečním partnerem se můžete seznámit v kurzu.

2. Co na sebe?

Přijděte v pohodlném oblečení a nezapomeňte si pohodlnou obuv. Dámy si mohou vzít boty na podpatku i bez podpatku. Vstup na taneční parket je povolen pouze po přezutí v očištěné obuvi. Nezapomeňte na příjemnou vůni a tic-tac pro svěží dech :-)

3. Jak se přihlásit?

- On-line registračním formulářem
- E-MAILEM na adrese kurz@tradicion.cz
- TELEFONICKY - Andrea Smělíková (721 207 754)
- OSOBNĚ – v tanečním studiu skupiny Tradición, Milíčova 6, Praha 3 Žižkov

Kurzovné je splatné:
- v hotovosti během zápisu (30 min. před zahájením kurzu)
- bankovním převodem (číslo účtu a variabilní symbol obdržíte v e-mailu spolu s potvrzením registrace)

Po přihlášení obdržíte potvrzující e-mail o registraci do Vámi vybraného kurzu. Registrace je nezávazná. Závaznou se stává až po uhrazení kurzovného. Úhradou kurzovného účastník dává souhlas s podmínkami účasti v kurzu.

4. Kde Vás najdu?

Taneční studio TRADICIÓN
Milíčova 6, Praha 3 – Žižkov. Mapa zde.
Tramvaj č. 5, 9, 26 (zastávka Lipanská)

5. Mám zájem o soukromé lekce.

Pokud máte zájem o soukromé lekce, neváhejte a zavolejte nám. Cena dohodou.

Podmínky účasti v kurzu

Úhrada kurzovného

Kurzovné je splatné v hotovosti při zápisu (30 min. před zahájením kurzu) přímo ve studiu taneční skupiny Tradición. Úhradu kurzovného můžete realizovat také bankovním převodem, číslo účtu a variabilní symbol Vám sdělíme při registraci do kurzu. V případě úhrady kurzu bankovním převodem je účastník kurzu povinen před jeho zahájením předložit kopii bankovního příkazu. Ceny kurzů jsou stanoveny včetně DPH.

Účast na kurzech

Každý kurz má minimální počet účastníků kurzu. Minimální počet je stanoven na 8 osob. Kurzy se řídí rozvrhem vyhlášeným před začátkem každého kurzu.

Rozvrh najdete na stránkách taneční školy Tradicion. Kurzy se nekonají v období státních svátků. Tradición si vyhrazuje právo na zrušení kurzu při vzniku nepředvídatelných okolností ze strany Tradición, nebo při nenaplnění minimálního počtu účastníků kurzu. V takovém případě mají účastníci kurzu právo na účast v obdobném kurzu.

Kurzy jsou vedeny tanečními instruktory za pomoci asistentů a členů taneční skupiny Tradición. Tradición si vyhrazuje právo na zástup instruktora v případě jeho nemoci nebo vzniku nečekaných okolností, nebo přímo na změnu instruktora.

Stornovací podmínky

Účastník kurzu má nárok na vrácení kurzovného před zahájením kurzu, storno poplatek v takovém případě činí 30% z ceny kurzu.

Po zahájení kurzu účastníkům kurzu nevzniká nárok na vrácení kurzovného či jinou kompenzaci při překážkách vzniklých ze strany účastníka kurzu.

O vrácení kurzovného je možné požádat pouze v případě závažného dlouhodobého onemocnění nebo vážného zranění účastníka kurzu, a to pouze na základě předložení lékařské zprávy. Stornovací poplatek v tomto případě činí 60% ze zůstatku ceny kurzovného.

Kontaktní údaje

Kontaktní údaje účastníka kurzu jsou uchovány v databázi taneční školy Tradición a budou použity pouze pro zasílání informačních zpráv. Tradición není oprávněn poskytovat kontaktní údaje dalším osobám bez výslovného souhlasu účastníka kurzu.

V případě dotazů nás kontaktujte na níže uvedených kontaktech: E-mail: kurz@tradicion.cz, Andrea Smělíková (721 207 754)